Načítám Akce

Magdalena Šimečková

+420 736 670 497||gttczech.cz

Studovala sociální práci s poradenským zaměřením na Univerzitě v Ostravě. Své studium ukončila diplomovou prací a výzkumem na téma terapie se zvířaty u seniorů s Alzheimerovou chorobou. Během studií zahájila svou poradenskou činnost v oblasti psího chovaní. V současné době provozuje výcvikové centrum pro psy, které se specializuje na komunikaci mezi lidmi a psy, vzájemnou psí komunikaci a nenásilné výcvikové metody, kde společně s ostatními trenéry aplikuje vědomý, na tělo orientovaný přístup, znalosti etologie a klikr tréningové postupy. Hlavním směřováním výcvikového centra Koira je přinášení harmonie, vzájemného respektu a soucitu do lidsko – zvířecích vztahů.

V roce 1999 Magdalena zažila své první holotropní dýchání a v roce 2011 se stala certifikovaným facilitátorem. Nabízí workshopy s holotropním dýcháním v České Republice a pravidelně facilituje v zahraničí. Také se spoluorganizuje tréningové moduly pro facilitátory v České Republice v rámci Grof Transpersonal Training. Magdalena se také podílela na organizaci Mezinárodní Transpersonální Konference v Praze.

Magdalena pro svůj osobnostní a duchovní růst nalezla domov v tradicích původních obyvatel Ameriky, šamanských praktikách, meditaci a tanci. Zaměřuje se také na terapie orientované na tělo a v současné době zahájila výcvik v Pesso Boyden Psychoterapii. Její vášeň a srdce však zůstává s dýcháním.

Prosinec 2019

Dýchání na Hájovně v Bohuslavicích

5 prosince - 6 prosince
Hájovna v Bohuslavicích, Závada 71, 747 19 Závada Česká republika + Google Mapa

Hájovna v Bohuslavicích nabízí možnost zažít holotropní dýchání v malé skupině o maximálně 12 účastnících v domácím, rodinném prostředí.

Zobrazit více »

Holotropní dýchání v Brně

Brno, Brno, Česká republika
13 prosince | 18:00 - 15 prosince | 13:00 UTC+2
3500CZK

Detaily akce: Začátek: pátek 13.12. v 18 hodin Ukončení: neděle 15.12.  brzy odpoledne Místo konání: Brno - Kohoutovice Na místě akce je možnost přespání na matracích. Během akce je zajištěna teplá strava a průběžné občerstvení.   Více informací na www.holotropne.cz

Číst dále

Leden 2020

Holotropní dýchání v Brně

Brno, Brno, Česká republika
3. ledna 2020 | 18:00 - 5. ledna 2020 | 13:00 UTC+2
3500CZK

Detaily akce: Začátek: pátek 3.1. v 18 hodin Ukončení: neděle 5.1.  brzy odpoledne Místo konání: Brno - Kohoutovice Na místě akce je možnost přespání na matracích. Během akce je zajištěna teplá strava a průběžné občerstvení.   Více informací na www.holotropne.cz

Číst dále
+ Exportovat akce