Načítám Akce

Magdalena Šimečková

+420 736 670 497||gttczech.cz

Studovala sociální práci s poradenským zaměřením na Univerzitě v Ostravě. Své studium ukončila diplomovou prací a výzkumem na téma terapie se zvířaty u seniorů s Alzheimerovou chorobou. Během studií zahájila svou poradenskou činnost v oblasti psího chovaní. V současné době provozuje výcvikové centrum pro psy, které se specializuje na komunikaci mezi lidmi a psy, vzájemnou psí komunikaci a nenásilné výcvikové metody, kde společně s ostatními trenéry aplikuje vědomý, na tělo orientovaný přístup, znalosti etologie a klikr tréningové postupy. Hlavním směřováním výcvikového centra Koira je přinášení harmonie, vzájemného respektu a soucitu do lidsko – zvířecích vztahů.

V roce 1999 Magdalena zažila své první holotropní dýchání a v roce 2011 se stala certifikovaným facilitátorem. Nabízí workshopy s holotropním dýcháním v České Republice a pravidelně facilituje v zahraničí. Také se spoluorganizuje tréningové moduly pro facilitátory v České Republice v rámci Grof Transpersonal Training. Magdalena se také podílela na organizaci Mezinárodní Transpersonální Konference v Praze.

Magdalena pro svůj osobnostní a duchovní růst nalezla domov v tradicích původních obyvatel Ameriky, šamanských praktikách, meditaci a tanci. Zaměřuje se také na terapie orientované na tělo a v současné době zahájila výcvik v Pesso Boyden Psychoterapii. Její vášeň a srdce však zůstává s dýcháním.

Říjen 2019

Holotropní dýchání v Praze

Praha – Karlín, Křižíkova 67
Praha 8 - Karlín, Česká republika
4 října - 5 října
3500 Kč – 4600 Kč

Milí přátelé, srdečně Vás zveme na víkendový seminář Holotropního Dýchání. Jde o zážitkovou metodu sebepoznávání a sebeléčení

Read More

Holotropní dýchání – principy, historie, přínosy a rizika

31 října | 09:00 - 1 listopadu | 13:00 UTC+2
Dvůr Perlová voda, Kostelec nad Ohří 13
Kostelec nad Ohří, 413 01 Česká republika
+ Google Mapa

Minikonference k 30 letům metody v Čechách

Zobrazit více »

Prosinec 2019

Dýchání na Hájovně v Bohuslavicích

5 prosince - 6 prosince
Hájovna v Bohuslavicích, Závada 71, 747 19 Závada Česká republika + Google Mapa

Hájovna v Bohuslavicích nabízí možnost zažít holotropní dýchání v malé skupině o maximálně 12 účastnících v domácím, rodinném prostředí.

Zobrazit více »
+ Exportovat akce