Načítám Akce

Vystudoval jsem fyziku a techniku na pedagogické fakultě. Obzvlášť mě bavila psychologie, pedagogika a sociální psychologie. S velkým zájmem sleduji propojení hmotného a nehmotného světa. Společně se zájmem o transpersonální psychologii jsem se začal věnovat podpoře alternativních metod ve vzdělávání a tématu osobního rozvoje, především v rámci holotropního paradigmatu. Od 90tých let jsem se na své cestě k celistvosti setkal s mnoha zkušenostmi v rámci různých kultur a tradic. Zaujal mě léčivý potenciál holotropních stavů vědomí, který uplatňuji ve své práci společně s principy jako jsou; autonomie vnitřní inteligence, respekt a hranice, všímavost a laskavost.

V letech 2015 – 2018 jsem absolvoval výcvikový program Grof Transpersonal Training a stal se certifikovaným facilitátorem Holotropního dýchání. Tuto metodu považuji za esenci a znovuobjevený poklad dávných kultur a za jeden z nejúčinnějších nástrojů pro hlubokou vnitřní trasformaci, léčení a osobní rozvoj. Se srdečným zájmem sdílím a vytvářím příležitosti pro uplatnění holotropního paradigmatu v moderní společnosti, ale i v běžném každodenním životě se svou rodinou.

Listopad 2019

Jeden den Holotropně!

Klub Triskel, Winstona Churchila 10
Ústí nad Labem, Česká republika
30 listopadu | 09:00 - 21:00 UTC+2
2500Kč – 2900Kč

Celodenní skupinový workshop Holotropního dýchání. Srdečně Vás zveme na neobyčejnou zkušenost s hluboce léčivým potenciálem rozšířeného stavu vědomí. Začínáme v 9:00 a rozloučíme se ve 21:00. Se zkušenými facilitátory, v příjemném prostředí, se zázemím čajovny. https://holotropniterapie.cz

Číst dále
+ Exportovat akce